YouTube videolarını indirmek ister misiniz? MP3 ya da video formatında YouTube videolarını bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmek için tıklayın!

Yonverter: Youtube'u Eğlenceye Dönüştürün!

Emre Kurnaz
February 9th 2012 6 comments
YouTube'ta yayınlanan çok beğendiğiniz bir video mu var? İzlemek ya da dinlemek için artık sürekli internete bağlanmak zorunda değilsiniz. Yonverter ile beğendiğiniz videoları mp3 dosya türüne dönüştürüp dinleyebilir, ya da mp4, avi ve divx türlerinde izleyebilirsiniz. Cep telefonlarınızda bile!

Yonverter hizmetini kullanmak için hiçbir yazılım yüklemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken, indirmek istediğiniz YouTube adresini kopyalayarak, Yonverter'a yapıştırmak.

Bir süre önce, YouTube'ta rastladığım 5 saniyelik komik bir çizgi filmi repliğini indirip cep telefonuma zil sesi olarak atamak istedim. Google'da aradığımda birkaç ücretli yazılım buldum. Windows kullanmadığım için onlardan da yararlanamazdım. Tam o anda, tüm bilgisayarlarda ve akıllı cep telefonlarında çalışabilecek ücretsiz bir örütbağ hizmeti yapmaya karar verdim. Yonverter işte böyle doğdu.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Japonca olmak üzere şimdilik tam 7 dilde hizmet veren sayfamıza bilgisayarlarınızdan ya da telefonlarınızdan www.yonverter.com adresine bağlanarak ulaşabilirsiniz.

Daha önce YouTube'a yüklediğiniz ve yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz bir görüntüyü indirmek mi istiyorsunuz, ya da beğendiğiniz bir şarkıyı? Yonverter ile YouTube'u eğlenceye dönüştürün!

Yorumlar

IgrencEspiriler
Teşekürler işime yaradı bende Youtubede mp3 e çevirme yeri yoktu.
11 years 6 months ago  +2
tunadede
indiremedim
11 years 6 months ago  -1
shotpoter
bence iyi bir fikir... eh...
11 years 4 months ago  +1
hergecelife
HENÜZ BAŞARAMADIM :)
11 years 3 months ago  -1
OguzalpSamli
teşekkürler acayip işime yaradı
11 years 2 months ago  0
furkan123
arkadaşlar siz böyle birşey nası yapıyosunuz yani konuları benmde bloğum var ama konu yapamıyorum acaba nasıl olduğunu söyliyebilirmisiniz
11 years 2 months ago  0

New Comment